Zespół Szkół Specjalnych w Lubiążu

ul. A. Mickiewicza 1

TEL/FAX:  071 389 72 14
    dodatkowe telefony:
    tel. komórkowy do sekretariatu:
    tel. komórkowy do pedagoga:     532 656 675
    E- mail:
    zsslubiaz@op.pl

2024- WIOSENALIA

21 marca, w pierwszy dzień wiosny, w Zespole Szkól Specjalnych odbył się „turniej klas" pod nazwą „Wiosenalia ", aby w sposób rozrywkowy i z pomysłem świętować ten dzień. Konkurs przygotował i poprowadził Samorząd Uczniowski. Motywem przewodnim turnieju było hasło „Wiosna - powiew zdrowia i czystości".

Podczas rywalizacji uczniowie mogli sprawdzić się w wielu dziedzinach. Pierwszą z nich było przedstawienie mody wiosennej, a także plakatu wiosennego z motywami ekologicznymi. Modę wiosenną w Stylu ekologicznym przedstawiała klasa siódma. W przerwach między konkurencjami uczniowie zapamiętywali treść wierszyka i wiosennej piosenki. Klasy świetnie się bawiły przygotowując swoje konkurencje.

W naszej zabawie nie było przepranych i wygranych , wszyscy uczestnicy zostali obdarowani drobnymi upominkami , najważniejsza jest wspólna zabawa oraz to że spędziliśmy ten dzień radośnie.

Malwina Furmańska
Anna Bednarek